HAKKIMIZDA

AKRO AKRİLİK POLİETİLEN MAKİNA KALIP İMALAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. olarak 1997 yılında Kırıkkale Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulmuş ve 2007 yılından bu tarafa da Ankara Mamak' taki kendi yerimizde faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Rotasyon teknolojini kullanarak POLİETİLEN hammaddeden gıdasal ve kimyasal ürünler depolayan ve isteğe bağlı özel ürünler üretmekteyiz.

Sistemin en büyük avantajı, istenilen büyüklükte, şekilde ve renkte ürünlerin çok kısa bir sürede elde edilmesidir. Kalıp maliyeti enjeksiyon ve şişirmeye göre daha düşük olmasıdır. Kalıp üretimini kendi bünyemizde yapmaktayız. Yılda 3000 ton hammadde işleme kapasitesine sahip tesisimizde 50 Lt den 20.000 Lt ye kadar; su ve kimyasal depoları, tekstil ürünleri, otomativ ürünleri, zeytin turşu salamura ve tuz tankları, akaryakıt sumpları, yol bariyerleri, silo tipi depolar gibi 200 ayrı ve ürün üretmekteyiz.

Kullandığımız hammadde gıda uygunluk sertifikasına sahiptir. İsteklerinizi zamanında karşılamak, satış öncesi ve sonrası daha iyi hizmet verebilmek amacıyla devamlı olarak kendimizi yenilemekteyiz.
En kaliteli ürünü en uygun fiyatla müşterilerimize sunmak, çağımızın gerektirdiği araştırmaları yaparak hep ileride olmak...
© 2020 Akro Plastik || Tüm Hakları Saklıdır.